– biblioteka

Tegoroczna edycja Tygodnia Bibliotek przebiegała pod hasłem ,,Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz.” Hasło to podkreśla otwartość bibliotek zapraszając do korzystania z ich zasobów oraz odkrywania nowej wiedzy i radości z czytania. Nasze Biblioteki w Gminie Mirów jak co roku, z tej okazji włączają się w organizację różnego rodzaju spotkań dla czytelników. W tym roku przeprowadziliśmy …

Czytaj więcej TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2026 JUŻ ZA NAMI !

Warsztaty przedświąteczne na stałe  wpisały się w kalendarz wydarzeń biblioteki w Mirowie oraz jej Filii w Zbijowie Małym. Zarówno dorośli, jak i dzieci  chętnie biorą udział w tych spotkaniach.  Palemki na Niedzielę Palmową wykonywane są z naturalnych traw i bazi, zwanych ,,kotków” oraz ozdabiane  kwiatami  z bibuły i krepiny. Najmłodsi …

Czytaj więcej PALEMKI W BIBLIOTECE

Powrót na górę