Tegoroczna edycja Tygodnia Bibliotek przebiegała pod hasłem ,,Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz.” Hasło to podkreśla otwartość bibliotek zapraszając do korzystania z ich zasobów oraz odkrywania nowej wiedzy i radości z czytania. Nasze Biblioteki w Gminie Mirów jak co roku, z tej okazji włączają się w organizację różnego rodzaju spotkań dla czytelników. W tym roku przeprowadziliśmy prezentacje multimedialne związane z tegorocznym hasłem Tygodnia Bibliotek, lekcje biblioteczne, pogadanki, konkursy.

About Author